Historie‎ > ‎

2014

Wat het hart beroert
Liederen van Franz Schubert, Robert Schumann en
Clara Wieck



26 april  -  3 mei


Begeleiders
Bernadette Ritzen, zangpedagoog
Olard Derks, zangpedagoog
Leo Driesenaar, pianist
Annemarie de Gee, schrijfster en theatermaakster


Programma
Schubert           Punchlied
                            Coronach
                            Das Grab
                            Psalm 23
Schumann      Sehnsucht nach der Waldgegend
                            Mondnacht
                            Er, der Herrlichsten von Allen
                            Du Ring an meinem Finger
                            Erstes Grün
Schubert           Ganymed
Wieck                Warum willst du And're fragen
Schubert           Die Krähe
                            Lachen und weinen
Wieck                Schön ist das Fest des Lenzes
Schubert          Licht und Liebe
Schumann      In der Nacht
Schubert          Der Tanz


Deelnemers
Ank Takkebos
Carien Leer
Josine Franken
Evelien Krikhaar
Els Vrolijk
Eric van den Bergh
Hilaire van den Bergh
Liesbeth van Doorn
Marion Reinartz


Pianisten:
Rob van Doorn
Els Vrolijk
Ank Takkebos


Catering
Hermine de Wolf
Oleta Lahaije


Concerten
2 mei  Muziekzaal Bastide la Guérine, Valensole
18 mei  de Refter, Ubbergen











Vivaldi!

12 - 19 juli


Begeleiders
Rob Engels, violist en dirigent
Clara de Vries, zangpedagoog

Programma
Magnificat
Vedro con mio diletto
Stabat mater, deel 1 en 7
Beatus vir
vioolconcert opus 4 no3 uit La Stravanganza
Gloria

Deelnemers
Emy Klomp
Adrie van Noort
Monique van de Vijver
Gabrielle Verhoeven
Maria Loohuis
Clementine Gelauff
Jacques van Hoof
Victor van Lieshout
Roland van Abel
Eric van den Bergh

ensemble:
Gaby van Hoof, viool
Rob Engels, viool
Cocky Anderson, altviool
Roland van Abel, altviool
Jochem Woestenburg, cello
José Sisson, contrabas
Axel Wenstedt, orgel en klavecimbel

Catering
Maurits Ypma
Janneke de Hoop

Concerten
18 juli  église Saint Sauveur, Manosque
13 september  Kasteel Heeswijk











Laat mij in vrede gaan

6 - 13 september



Begeleiders
Ildikó Hajnal
Arjan van baest

Programma
A. van Baest                De Profundis
J. Brahms                    Warum ist das Licht gegeben
A. Kuehnel                  Herr Jesu Christ, Du höchstes Gut
J. Schein                      Da Jakob vollendet hatte
J. Bach                         Oh Jesu Christ, meins Lebenslicht
H. Schütz                    Musikalische Exequiën

Deelnemers
Maria Beetstra
Maria Wienk
Josine Franken
Annett Maag
Imke Kross
Wilma van Beers
Eric van den Bergh
Frans Verstraelen
Karel Barten
Luc Klaphake
Guus Lambregts

ensemble:
Eelco Kooiker, orgel en klavecimbel
Martijn Verbrugh, gamba
Jasper Michels, theorbe

Catering
Maurits Ypma
Janneke de Hoop

Concerten
12 september  église Saint Sauveur, Manosque
2 november  Achelse Kluis, Waalre








Rossini à la Carte
een muziekspektakel

18 - 25  oktober


Begeleiders
Bernadette Ritzen, zangpedagoog
Olard Derks, zangpedagoog
Annemarie de Gee, schrijfster en theatermaakster
Evert van Merode, pianist
Els Vrolijk, pianist

Programma
Een muziekspektakelstuk over het leven van Rossini.
met de volgende werken:
La cambiale di matrimonio - Come tacer
Il Barbiere di Siviglia - Ecco ridente in cielo
                                        - All'idea di quel metallo
                                        - Una voce poco fa
                                        - Dunque io son
                                        - A un dottor della mia sorte
                                        - Freddo ed immobile
                                        - Il vecchietto cerca moglie
                                        - Di si felice innesto
Cenerentola     - Una volta c'era un re
                           - Come un'ape
                           - Zitto zitto piano piano
                           - Siete voi
                           - Nacqui  -  non piu mesta
Quartetto pastorale
La passeggiata
Petite Messe Solennelle - Kyrie
                                            - O salutaris hostia
                                            - Crucifixus
                                            - Agnus Dei

Deelnemers
 Cilia Henkens
Mies de Lannoy
Josephine André
Annemie Gielen
Hannie van Huijgevoort
Liesbeth Huijts
Loes Vossen
Mauro Silva Barbosa
Eric van den Bergh
Ton Tegelaar
Martijn Gerritsen

Catering
Francine Leenhouts
Cor van Toorn
Joris Derks

Concerten
24 oktober  Fondation Carzou, Manosque
16 november  Heerlijkheid Mariënwaerdt, Beesd



















 

Comments